Forum Fysiomanueel

   Vragen en antwoorden over (sport)
   fysiotherapie, manuele therapie
   en bekkentherapie
Logo
07 Februari 2012, 19:13:22 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws: Momenteel geen nieuws
 
   Startpagina   Help Zoek Inloggen Registreren  
Pagina's: [1]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Een 'ploppend' en pijnlijk gevoel onder knieschijf na VKB operatie  (gelezen 2207 keer)
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
evaluna
Gast
« Gepost op: 19 Januari 2010, 21:25:02 »

2,5 maand geleden ben ik geopereerd aan een VKB plastiek. Hierbij is de hamstring methode gebruikt. Na ongeveer 3 weken begon ik pijn klachten te krijgen tijdens buiging onder mijn knieschijf. Het is geen diep gevoel (niet in mijn gewricht), maar achter mijn patella pees. Hier zit het vetlichaam van Hoffa, welke door de operatie een littekentje heeft. Nu denkt de orthopeed dat mijn klachten hier door komen. Dit zou vanzelf moeten verbeteren. Maar tot dusver is er weinig verbetering. Ik kan mijn knie niet goed excentrisch belasten (kan geen trap aflopen met doorstappen). Het is dan pijnlijk en het voelt alsof er iets klem komt te zitten. Soms geeft dit ook een duidelijk knappend geluid. Het is geen meniscusletsel. Heeft iemand hier ervaring mee en nog beter een oplossing?
Gelogd
cees
Newbie
*
Offline Offline

Berichten: 11


« Reactie #1 Gepost op: 20 Januari 2010, 22:09:59 »

De plek die je beschrijft is inderdaad een gevoelige plek na de behandeling. De ene keer meer gevoelig aan de binnenkant van de knieschijf en de andere keer de buitenkant ervan. Wat ik nu ook heb is bij buig belastingen een wat zeurend gevoel in de richting van de binnen meniscus. Aan de meniscus is ook geen beschadiging geconstateerd tijdens de ingreep. De fysio denk dat het een overbelastings reactie is. Vooral de pezen van de knieschijf en het weefsel daaromheen kan snel geirriteerd raken. Ik ga nu even een stapje terug doen met de belasting/kracht oefeningen en kijken hoe het volgende week weer gaat.

gr, Cees
Gelogd
Pagina's: [1]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  

Het Forum Fysiomanueel is een onderdeel van de website Fysiotherapeutisch Centrum Knieriem en van Bergen | disclamer

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006, Simple Machines | Sitemap Valid XHTML 1.0! Valid CSS!