Hallo, was eventjes out of order...ben idd bij de orthopeet geweest. Alles ging voorspoedig, wat ik eigenlijk al wist. Hij heeft de tja hoe heet dat, ik noem het maar even de schuiftest gedaan. Hij zit dan op je voet en trekt aan je onderbeen om te kijken hoeveel speling erop zit. Dat zag er goed uit. Loop buitenshuis nog steeds met 1 kruk, vooral de langere afstanden. Ik merk ook dat ik dat nodig heb. Ik ben bv woensdag zelf even de stad in geweest. Maar na 3 winkels in en uit tz zijn gesjokt had ik het wel bekeken. Knie wordt dan stijf, en een beetje wankel na mij idee. Dit komt natuurlijk puur door de vermoeidheid en te weinig spierkracht in de spieren.
Werken op kantoor gaat prima, af en toe lopen is wel belangrijk. Maar na een dag op kantoor ben ik sávonds wel helemaal kapot en moe. Knie speelt dan ook wat op (vocht) verder gaat de revalidatie goed, kan alleen nog steeds niet de knie goed strekken, wat gewoon erg naar voelt maar ja.
Zo, nog steeds zo nu en dan met krukken lopen, na 2 maanden. En strekken dat moet toch al vrij snel na je operatie weer gebeuren? Bij mij gaat de Fysiotherapie wel goed, met een verwijderde meniscus, afgescheurde kruisband en vanaf mei eigenlijk niet meer gesport gaan de stabiliteitsoefeningen ook goed (haast allemaal de eerste keer meteen). Van de fysiotherapeut moet ik gewoon de eerste 4 maanden fysio afmaken en dan naar de ortopeed gaan met een begeleidende brief om me te laten opereren. Dus nog even een paar maandjes wachten, op zich heb ik er ook niet zoveel problemen mee, volgend jaar met begin van het seizoen rustig voetbal opbouwen om dan na de winterstop weer te knallen